• Vendégkönyv



    17
    Friday 1st June at 18:30

    Drága Jolcsikám !

    Gyönyörködöm a szép design munkádba !

    Kellemes szép nyarat kivánok  neked ! Puszim - Fiona (Ilna)

      • Saturday 2nd June at 08:00

        Köszönöm  drága Ilnám!

        Neked is jó egészséget és vidáman eltöltött nyarat kívánok!

        Millió puszi...

    16
    Sunday 1st April at 11:34

    Szia Jolcsikám

    Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok neked és az egész családodnak.puszillak

    15
    Saturday 24th March at 11:47

    Szia Jolcsika !

    Köszönöm hogy nálam jártál és a csodás képet ami nagyon szép !

    Kellemes Ünnepeket és puszillak ! - Ilna ( Fiona )

    14
    Tuesday 13rd February at 16:27

    Szia Jolcsika !

    Boldog Valentine Napot !

    Szeretettel kivánom - Fiona (Ilna)

     

    13
    Saturday 30th December 2017 at 23:15

    Jolcsikám Drága !

    Boldog Új Évet !  Sok szeretettel kivánom Neked ! - Fiona (Ilna)

    12
    Friday 29th December 2017 at 14:14

    11
    Friday 22nd December 2017 at 19:46

    UJRA  ÉN !

    Drága Jolcsika !

    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kivánok neked és a kedves családodnak !

    Puszillak ! - Fiona (Ilna)

      • Saturday 23rd December 2017 at 06:44

        Ilnám köszönöm szépen!puszillak...

    10
    Monday 4th December 2017 at 16:59

    Szia Jolcsikám !

    Jöttem kivánni Kellemes Mikulást neked és a szeretteidnek. Szép ünnep a Mikulási este amit itt nálunk Svédben nemünnepelik de jo vissza emlékezni a régi szép gyermek-koromi emlékeimre.

    Puszillak ! - Fiona /Ilna

    9
    Tuesday 28th November 2017 at 21:01

    Szia Jolcsika !

    Közelegnek a téli nagy ünnepek a Mikulás és a Karácsony.

    Kellemes elökészülést kivánok !

    Gyönyörködöm a Te szép design képeidben Gratulálok !

    Puszillak ! Fiona / Ilna

    8
    Sunday 29th October 2017 at 18:08

    Szia Drága Jolcsika !

    Csodálatosak a képeid  Szuper a szerkesztésed !

    Kellemes Halloween Ünnepet kivánok ! Puszillak ! - Fiona (Ilna)

    Suivre le flux RSS des commentaires


    Add comment

    Name / User name:

    E-mail (optional):

    Website (optional):

    Comment: